بازدید این صفحه: 1295
عطاءالله بهمنش دیگر لب به سخن نخواهد گشود -وضعیت سلامتی عطاءالله بهمنش-حال عمومی عطاءالله بهمنش-بیماری عطاءالله بهمنش-بیوگرافی عطاءالله بهمنش

عطاءالله بهمنش دیگر لب به سخن نخواهد گشود

عطاءالله بهمنش دیگر لب به سخن نخواهد گشود

به گزارش سایت مریض خونه به نقل از همسر استاد عطاالله بهمنش , وی دیگر توانایی تکلم ندارد و حافظه ی خود را نیز از دست داده است.

حال عمومی عطاء‌الله بهمنش این روزها خوب نیست. همسرش می‌گوید او دیگر چیزی را بخاطر نمی‌آورد و قادر به تکلم هم نیست.

به گزارش مریض خونه به نقل از سایت ۹۰: عطاالله بهمنش، از گزارشگران پیشکسوت کشورمان این روزها ۹۳ سالگی را پشت سر می‌گذارد و حال خوشی ندارد.

او تیر ماه امسال از ناحیه پا دچار شکستگی شد و به دلیل این آسیب‌دیدگی قادر به راه رفتن نیست. پنج سال گذشته نیز پای دیگرش دچار شکستگی شده بود که در آن پلاتین گذاشته بودند.

همسر عطاء‌الله بهمنش درباره وضعیت جسمی این روزهای او گفت: استاد بهمنش مدتی است که شنوایی‌شان را از دست داده‌اند و دیگر تکلم ندارند. ضمن آنکه دیگر امکان برگشت به خاطرات گذشته و امکان شناسایی ندارد و حتی فرزندانش را هم نمی‌شناسد.

عطاءالله بهمنش دیگر لب به سخن نخواهد گشود

عطاءالله بهمنش دیگر لب به سخن نخواهد گشود

همسر این گزارشگر پیشکسوت همچنین بیان کرد: استاد بهمنش از نظر دستگاه گوارشی هم دچار مشکل شده و قادر به انجام کارهای اولیه هم نیست.

او در پایان با ابراز ناراحتی بیان کرد: بهمنش گذشته‌اش یادش رفت و دیگر نمی‌تواند حرف بزند. همسر عطاءلله بهمنش یادآور شد: از اردیبهشت امسال کسی به دیدن بهمنش نیامده است.

این ورزشکار، نویسنده، روزنامه‌نگار، کارشناس مفسر، تاریخ‌شناس ورزش و گزارشگر رادیو و تلویزیون ایران در بیست و چهارمین روز از سال ۱۳۰۲ در کرمانشاه دیده به جهان گشود. پدیده‌ای که در دهمین دهه از زندگی، قلبش هنوز به عشق ورزش ایران می‌تپد.

عطاالله بهمنش دیگر قادر به شناسایی افراد و همکاران خود نخواهد بود اما جای طرح سوالی بس خالی خواهد ماند که ایا همکاران  وی نیز اورا از خاطر خواهند برد؟ به یقین جامعه هنرمندان و ورزشکاران گزارش های زنده ی هیجان انگیز ورزشی او را از خاطر نخواهند برد و برای سلامتی هرچه زودتر وی دست به دعا بلند میکنند.

عطاءالله بهمنش دیگر لب به سخن نخواهد گشود

عطاءالله بهمنش دیگر لب به سخن نخواهد گشود

سایت مریض خونه ارزوی بهبودی این استاد عزیز را از خداوند متعال خواستار است

فروش طرح گلدوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *