بازدید این صفحه: 88698
کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان -لیست بیمارستانهای استان اصفهان

کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان

کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان

کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان

کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان / Sepahsalar Clinic/Kelinik Sepahsalar

آدرس : اصفهان ، خيابان امام سجاد (ع) ، خيابان سپهسالار ، جنب كلينيك آبان

تلفن : ۳۶۳۰۲۴۷۲

 //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 اسامی پزشکان کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان

 

نام پزشک

تخصص

دکتر مهرداد ادیب فوق تخصص جراح پلاستیک
دکتر زمزم پاک نهاد متخصص تغذیه
دکتر امیرحسین سیادت متخصص پوست و مو
دکتر امیرحسین سیادت متخصص پوست و مو
دکتر یحیی مدیحی فوق تخصص نفرولوژی اطفال
خانم سوسن حیدریان روانشناس
دکتر جعفر نصیری فوق تخصص اعصاب اطفال
دکتر سید ناصرالدین مصطفوی فوق تخصص عفونی اطفال
دکتر مرتضی پوراحمد متخصص بیماریهای عفونی
دکتر امیر رضا سجادیه متخصص قلب
دکتر سعید یوسفیان فوق تخصص خون و آنکولوژی اطفال
دکتر فاطمه رجبی متخصص روانپزشکی
دکتر مهدی کاظمی متخصص داخلی
دکتر زهرا پورمقدس متخصص کودکان
دکتر مهرداد ادیب فوق تخصص جراح پلاستیک
دکتر امیرحسین سیادت متخصص پوست و مو
دکتر امیرحسین سیادت متخصص پوست و مو
دکتر امیرحسین سیادت متخصص پوست و مو
دکتر فاطمه فاموری فوق تخصص گوارش اطفال
دکتر امیرعباس کارگشایی متخصص گوش و حلق و بینی
 //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

نوبت دهي اينترنتی کلینیک ویژه سپهسالار-اصفهان

 nobatdehi.mui.ac.ir

۱) رزرو نوبت :

– مرحله اول : در این مرحله شما می توانید تخصص ، پزشک و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

با انتخاب تخصص ، پزشکان مربوط به آن تخصص نمایش داده می شوند.
شما میتوانید یکی از پزشکان لیست را انتخاب کنید و یا با انتخاب نکردن پزشک نوبتهای کلیه پزشکان را مشاهده کنید.

محدوده تاریخی مد نظر جهت گرفتن نوبت را وارد کرده و سپس دکمه جستجوی نوبتهای خالی را کلیک کنید.

کلیه پزشکان و تاریخهای قابل انتخاب لیست می شوند .

بر روی ردیف انتخابی خود کلیک کنید.

در صورتی که سایت برای نوبت گیری آن پزشک در آن تاریخ باز باشد و نوبت خالی داشته باشد یک نوبت را به شما پیشنهاد می دهد.
اگر نوبت پیشنهادی را تایید کردید وارد مرحله بعد می شوید.

اگر سایت برای نوبت گیری آن پزشک در آن تاریخ باز نباشد تاریخ باز شدن را به شما نشان می دهد.

اگر سایت باز باشد اما نوبت خالی نداشته باشد از شما سوال می کند که نوبت خالی ای برای این پزشک موجود نمی باشد.آیا مایلید در لیست انظار قرار گیرید؟
در صورت تایید وارد مرحله بعد می شود.

– مرحله دوم : اطلاعات خود را بصورت صحيح و كامل وارد نماييد.

وارد کردن گزینه های ستاره دار الزامی می باشد.

وارد کردن شماره همراه شما الزامی می باشد.با لغو یا تغییر نوبت برای شما پیامی ارسال خواهد شد.

جهت امنیت حروف به هم ریخته را نیز بایستی وارد نمایید و در انتها دکمه تایید را بزنید.

اگر نوبتی به شما اختصاص داده شده باشد فیش شما نمایش داده میشود و قابل پرینت است.
در این فیش سيستم به شما یک كد رهگيري اعلام مي‌نمايد.
خواهشمند است کد رهگیری ، تاریخ ، ساعت و نام پزشک را تا زمان مراجعه به درمانگاه به یاد داشته باشید و قبل از زمان اعلام شده در مرکز حضور داشته باشید.

با زدن دکمه پرداخت اینترنتی بر روی فیش می توانید وارد سایت بانک شده و با داشتن شماره کارت و رمز دوم پرداخت غیر حضوری انجام دهید.

اما در صورتی که نوبت خالی ای موجود نباشد و شما در لیست انتظار قرار گیرید هر زمانی که به شما نوبتی اختصاص یافت به شماره همراه شما یک پیام کوتاه ارسال خواهد شد.

۲) نمایش برنامه هفتگی پزشکان : از طریق این گزینه می توانید از برنامه هفتگی پزشکان و زمان حضورشان اطلاع کسب کنید.

۳) لغو نوبت : در صورت انصراف از نوبت لطفا نوبت خود را جهت ضایع نشدن حق دیگران با کلیک بر روی لغو نوبت و وارد کردن کد ملی و کد رهگیری لغو نمایید.

۴) پیگیری نوبت: اگر زمان یا نام پزشک مورد نظر خود را فراموش کرده اید میتوانید با وارد کردن کد ملی خود لیست نوبتهای رزرو شده خود را مشاهده نمایید.

۵) چاپ مجدد فیش : در صورتی که نیاز به چاپ مجدد فیش خود دارید با کلیک روی این گزینه و وارد کردن کد ملی و کد رهگیری می تونید دوباره فیش خود را چاپ نمایید.

 

 

کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان

کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان

کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان -لیست بیمارستانهای استان اصفهان

کلینیک ویژه سپهسالار اصفهان

فروش طرح گلدوزی
 1. مریم بهمن زاده

  سلام خسته نباشین ضمن عرض،تبریک میلا رسول اکرم .
  من دقیقا برنامه نوبت دهی اینترنتی رو مطالعه و طبق دستور عمل کردم اما متاسفانه نشد .
  باسامرزو نوبت دهی تلفنی هم باز نتوانستم برای فوق تخصص ابطحی نوبت رزو کنم . خواهشا راهنمایی کنید . الان سه هفته عمه ی من از شهرستان اوندن واسه دکتر اما موفق به اخذ نوبت نس؟شده ایم

  • مهران

   شما یک روز قبل از نوبت طبق تاریخی که اعلام شده در سایت هست راس ساعت شیش ۶ صبح اقدام به گرفتن نوبت نمایید
   حتی اگه دیر بجنبی نوبتهارا گرفتن

 2. مریم بهمن زاده

  با سلام وعرض ادب
  الان سه هفته س نمیتونم ی نوبت واسه دکتر ابطحی رزور کنم . خواهشمندم منو راهنمایی کنید . خواهش میکنم .عمهی من از شهرستان اومدن الان سه هفته س .گوششون عمل کرده آقای ابطحی دوماهه پیش اما الان عفونت داره.
  من باید چیکار کنم

 3. محمد جواد

  سلام ،به خدا مردم بیمار. وگرفتارند که مجورند بیاند سراغ شما، و شما هم همه راهها رو میبندید خوب لا اقل یه جوری مدیریت کنید که مردم اذیت نشند،ما الان یک ماهه برا بچم که مشکل گوارش داره و سه چهار ماهم هست زیر نظر دکتر فاموریه میخوام نوبت بگیرم ولی هیچ جور نمیشه نه اینترنتی نه تلفنی ونه حتی حضوری،امروز هم که مرحله اول رو رد کردم فیلد ساعتش خالیه، خوب بگید چی کار کنم

 4. محمدعلی شهسواری

  مدیریت محترم کلینیک ویژه سپهسالار
  با سلام و احترام
  به استحضار آن مدیریت محترم می رساند در جوامع امروزی وجود سیستمهای نوبت دهی الکترونیکی شامل نوبت دهی اینترنتی و تلفنی خدمتی است که نهادها و ارگان های خصوصی و دولتی در جهت طرحهای مشتری مداری و بقولی تکریم به آن روی می آورند.
  متاسفانه و متاسفانه و هزاران بار متاسفانه در کشور ما این هم مثل سایر موارد و سرویسها فقط نام و پوسته ای بر خود داشته و از محتوای اصلی و هدف نهایی طرح اثری دیده نمی شود.
  به اطلاع آن مدیر محترم می رساند سیستم نوبت دهی سازمان مربوطه شما یا دچار مشکل فنی خاصی می باشد و یا دچار یک چالش فساد درون سازمانی گردیده است. چرا که در سیستم تخصیص نوبت تلفنی از ساعت ۹ صبح تا حدود ۹:۰۵ تلفن بدون وقفه اشغال بوده و پس از پاسخگوی احتمالی اعلام پرشدن نوبت را مینماید. بله طبیعی است که اینگونه توجیه شود که نوبت ها در این زمان کوتاه پر شده!! اینجانب اقدام به اخذ نوبت گیری اینترنتی هم نمودم که در کمال تعجب از ساعت ۸:۵۵ ال ۹:۰۳ دقیقه با فواصل یک دقیقه ای پیام شروع از ساعت ۹:۰۰ را دریافت کرده ام و یک دقیقه پس از ۹:۰۳ دقیقه پیالم اتمام نوبت به اینجانب نمایش داده شده است. حال چگونه ممکن است تمامی نوبتها در عرض کمتر از یک دقیقه تمام شود.
  خواهشمند است در صورتیکه نشانه ای از تعهد در خود می بینید مورد یاد شده را پگیری و اگر قابل دانستید اینجانب را نیز از نتیجه آن مطلع نمایید.
  با تشکر
  محمدعلی شهسواری
  ۰۹۱۳۱۰۰۹۱۱۲

  • روح اله

   سلام مشکل من و شما و امسال ما اینه که راهش را بلد نیستیم.
   اگه دم منشی را ببینی و شماره همراهش را بگیری راحت و بدون دقدقه میتونی نوبت بگیری .این که میگم واقعیته من برای چندتا از دکترای مرکز از جمله منشی دکتر نصیری امتحان کردم جواب داده.اما چون دمش را ندیدم یا شایدم چون خوشکل نبودم و شایدم …، بعد از چند نوبت که زنگش زدم یه بار جوابم کرد الان به روز شما دچار شدم.

 5. محمدعلی شهسواری

  مدیریت محترم کلینیک سپهسالار
  با سلام مجدد از نحوه برخورد سایت شما با پیام ها تا ته خط رو رفتم.
  لازم نیست چیزی را پیگیری کنید. فقط از این محل اعلام یه خسته نباشید برای شما عرض کنم و تمام.

  خسته نباشید مدیر!!

 6. رضا

  با سلام من فقط یک سوال دارم ؟ اگه ما بچه هامون رو پیش دکتر اطفال نبریم این دکترهای بی وجدان ننه باباشون رو میخوان درمان کنن. ایراد از ماست که اینقدر به این دکترا بها میدیم که وقتی بخوای بچتو ببری پیششون باید خودتو کوچیک کنی و کلی التماسشون رو بکنی .من روز چهارشنبه ۱۴ بهمن میخواستم دخترم رو ببرم پیش دکتر صانعیان که منشی آشغال و نفهمش گفت نوبت نمیدیم و ببرش پیش دکتر فاموری خیلی سرش خلوته رفتیم کیلینیک سپهسالار گفت ایشون سرشون شلوغه برید پیش دکتر نصر. .و نکته جالب اینه که تو این وسط منشیاشون کلاسشون از دکترا بالاتره و اینقد که اینا خودشون رو میگیرن دکتر نمی گیره.به منشی دکتر فاموری میگم اینترنتی که نمیشه نوبت گرفت ( چون قبل از ساعت ۹ که اجازه نمیده ساعت ۹:۱ دقیقه هم که میری توی سایت پیغام میده نوبت خالی وجود نداره) تلفنی هم که نوبت نمیدین حضوری هم که اینه برخوردتون. پس ما چه جور نوبت بگیریم که در جواب میگه مشکل شماست.در کل میخوام بگم دکتر اگه خیلی کارش خوب باشه اما اخلاق نداشته باشه یک ریال هم نمی ارزه.

 7. رضا

  آقای شهسواری واقعا دمت گرم . حرف دل خیلیهارو زدی . متاسفانه کسی پاسخگو نیست . ما رفتیم پیش مدیریت کیلینیک سپهسالار میگیم منشی دکتر فاموری نه اینترنتی نه تلفنی نه حضوری نوبت میده ما چه کار کنیم میگه برو به دکتر بگو اگه مریض ویزیت نمیکنه مطبشو ببنده.

 8. رضا

  ماشا ا… به این همه مدیریت که فقط بلدن شعار بدن و بچسبن به صندلیهاشون.واقعا باید خسته نباشید گفت به مدیریت کلینیک سپهسالار که حتی وقت نمیکنه جواب پیامهای مردم رو بدن.حداقل یه نیرو استخدام کنید که جواب پیامهای مردم رو برای دلخوشی بده ولو الکی باشه.واقعا خدا قوت.

 9. علیر ضا رضایی

  با سلام خسته نباشید به مدیریت محترم کلینک این چه وضعش نه اینترنتی ، نه تلفنی ، نه حضوری نوبنت میدی جمع کنیید این کلینک فقط به صندلی چسبید.

 10. سارینا

  با سلام
  من نمیدونم این مشکلات از کجاست چون من هر وقت خواستم نوبت اینترنتی بگیرم راحت و اسون نوبت گرفتم حالا مشکل از کجاست معلوم نیست اینو نوشتم تا بدونید همیشه اینجوری که ما میگید نیست. با تشکر

 11. سارینا

  با سلام
  من نمیدونم این مشکلات از کجاست چون من هر وقت خواستم نوبت اینترنتی بگیرم راحت و اسون نوبت گرفتم حالا مشکل از کجاست معلوم نیست اینو نوشتم تا بدونید همیشه اینجوری که شما میگید نیست. ادم بعضی اوقات نباید همیشه اشتباهات را گردن کسی دیگر بیاندازد .با تشکر

 12. علی فخری

  با سلام از خانم دکتر فاموری می خوام نوبت بگیرم برای بچه ام الان یک ماه نمی تونم نه اینترنتی نه تلفنی بگیرم تا ساعت ۹ اجازه نم دهد و از ساعت ۹ به بعد میگد ظرفت پر باید چه کار کنیم لطفا آدرس مطب خانم دکتر را بگزارید

 13. جعفری

  مدیریت کلینیک سپهسالار همیشه در روزگار برای شما هم روی پاشنه نمیچرخه….شاید یه روزی هم شما گرفتار بشی…انقد پدر و مادرهای بیچاره ای که بچه هاشون نیاز به کلینیک شما دارن اذیت نکنید…نوبتهای دکتر فاموری چرا طلسمه؟چرا برای نوبتی که از ساعت ۹ باز میشه ؛از ساعت ۸:۵۸ تا ۹:۰۳ میگه شما باید ساعت ۹ نوبت بگیرید و ساعت ۹:۰۴ میگه نوبت خالی وجود ندارد…واقعا نوبتها به کی داده میشه؟

 14. Maryam

  همش دروغه درووووغ نوبت ها را از قبل خود کادرشون میگیرند وبعد مردم را مسخره خودشون میکنند ازساعت ۸:۵۰تماس گرفتم ساعت ۹:۰۱میگه نوبت خالی وجود نداره ازطریق نوبت گیری اینترنتی هم که اصلاًجستجورا میزنی چیزی نمیاره بابایه کلام بگید مسخرتون کردیم مردم بدونند یه کاری بکنند آخه این چه وضعیه چرا کسی پیگیری نمیکنه آهااااای آقای مدیری که نشستی روصندلیت وغمی نداری نوبت بخوای بایه اشاره دراختیارته فقط یک دقیقه یک دقیقه خودت را بذار جای مردم جای کسی که یک ماه داره تلاش میکنه نوبت بگیره شایدیه نفرداره میمیره دکتری مثل ابطحی که مطب هم نداره مااااا ازکجا باید پیداش کنیم اگرقراره رسیدگی نشه این سایت ودیدگاهتون را جمع کنید بسهههه دیگه

 15. زهرا ابراهیمی

  اخه این چه وضع نوبت دهی. من الان ده روز میخوام واسه دکتر ادیب نوبت بگیرم نمیتونم. تلفن که اصلا آزاد نمیشه. سایت هم حتی من تا ساعت ۹و۵ دقیقه هم که وارد میشم. هنوز باز نشده. به محضی هم که باز میشه پیغام میده نوبت خالی وجود ندارد. به نظر شما میشه که تو پنج دقیقه نزدیک ۶۰٫ ۷۰تا مریض نوبت داده بشه.؟؟؟ شما را به خدا یه فکری بکنید

 16. saba

  سلام من یک ماهه که میخام برای دکتر ادیب کلینیک امین نوبت بگیرم اما متاسفانه نه به صورت تلفنی و نه به صورت اینترنتی موفق شدم راس ساعت ۹:۱ دقیقه نوبتها پر میشه لطفا راهنمایی کنین چون یکی از دوستانم با یک بار مراجعه به سایت موفق به نوبت گیری شد….

 17. نیلو

  واقعا متاسفم واستون، من ۶ ماهه میخام پیش دکتر ادیب نوبت بگیرم نمیشه، من بعد دو سال هنوز نتونستم دکترو ببینم ک بگم دماغم کجه، چ وضعیه آخه، جم کنید این سایتو اگه اینقدر بی مسولیت هستین!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *