بازدید این صفحه: 4143
کاشت مو

سن مناسب برای کاشت مو

سن مناسب برای کاشت مو

بنا به نظر متخصصان حداقل سن مناسب برای کاشت مو را ۲۶ تا ۲۷ سالگی عنوان می‌کند و می‌گوید: البته این به‌معنای آن نیست که یک شخص ۲۴ ساله نمی‌تواند این کار را انجام بدهد. ثبات ریزش مو و مناسب بودن پشت موی متقاضی مهم‌تر از سن است.
این متخصص پوست و مومعتقد است: با توجه به این که پیوند مو با برداشتن بافت از ناحیه پشت‌سر بیمار انجام می‌گیرد، کسانی که پشت موی آنها کم است، امکان کاشت مو ندارند.
بعضی اشخاص قبل از جراحی زیبایی نسبت به فرآیند درمان، اطلاعات لازم و کافی دریافت نمی‌کنند. به همین سبب انتظارات غیرواقع بینانه نسبت به آن عمل تعریف می‌کنند و می‌خواهند در مدت زمان بسیار کوتاهی شاهد نتایج جراحی باشند.
متخصصان این انتظارات را یکی از مشکلات پزشکان در رابطه با بعضی متقاضیان کاشت مو عنوان می‌کند و می‌گوید: کسانی هستند که با طاسی کلی مواجه هستند و انتظار دارند کل سر مو کاشته شود در صورتی که چنین امری محال است.
افرادی به دلیل سفارش دیگران مثلا همسر، خواهر، دوستان یا چشم و همچشمی نسبت به کاشت مو اقدام می‌کنند و به واسطه آن که توقع زیادی دارند و محدودیت کاشت مو پاسخگوی همه انتظارات آنها نیست، برای استفاده از این روش مناسب نیستند، ضمن آن که متقاضیان باید شش تا ۹ ماه صبر کنند که شاهد نتیجه جراحی خود باشند.

 

کانال-مریض-خونه ;hkhg
منبع : سلامت نیوز

فروش طرح گلدوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *